למה משרד רואי החשבון זיו, שיפר ושות'
הוא הבחירה הנכונה עבורך

או איך בחירת משרד רואי חשבון יכולה להגן עלייך ?

שלום לך,

במקום לספר על כל מה שאנו יודעים לעשות עבורך (זה נמצא למטה), חשוב להבין איך משרד רו”ח  מגן עליך ועל העסק מטעויות קשות שיעלו לך  ה-מ-ו-ן  כסף:

מענה מקצועי זמין – ליווי מקצועי צמוד כדי למנוע דיווחים שגויים, טעויות רישום נתונים, ועוד.

הנהלת חשבונות יוזמת – קשר רציף עם הלקוח מיוזמתנו, עם הנחיות חשבונאיות שוטפות במשך כל השנה, ולא רק לפני הדו”ח השנתי.

ייעוץ מס מתקדם – זיהוי ומניעה מוקדמת של טעויות מיסוי נפוצות, שרוב העסקים נופלים בהן.

הדרכה מקצועית – הלקוחות שלנו מקבלים טיפים מקצועיים לשיפור רמת הידע שלהם לטובת הניהול הכספי בעסק.

כלים טכנולוגייםהפנייה לשימוש כלים דיגיטליים כמו חשבוניות דיגטליות, הנה”ח באינטרנט וכלים נוספים שיעזרו לך להיות תמיד עם ‘יד על הדופק’.

לתיאום פגישה ראשונית  – נא למלא טופס יצירת קשר בציון פרטי הפנייה.

מי אנחנו?

אם נשיב לך – זיו, שיפר ושות’ רואי חשבון – זו תהיה תשובה מדויקת להפליא אך אין בה תרומה ממשית. השאלה המעניינת יותר מבחינתך היא ככל הנראה למה אנחנו? ובכן, זו דרך מצוינת להציג את עצמנו ובאותה נשימה, את התועלת הרבה שתצמח לך מהפקדת שירותי ראיית החשבון של העסק שלך בידינו:

 

התאמה מושלמת לכל בית עסק

נפתח בכך שאנו משרד רואי חשבון שמתאים לכל עסק – מעוסק פטור ועד לחברות גדולות – מכל תחום עיסוק ובכל מקום בארץ. המגוון הרחב של הלקוחות להם אנחנו מעניקים שירותי ראיית חשבון כבר יותר מ-20 שנים מקנה לנו ניסיון רב וידע מעמיק בכל תחום עיסוק, ולכל בית עסק.

 

ההצלחה שלך היא גם ההצלחה שלנו

זהו משפט שאנחנו מקפידים לשנן ולזכור מידי יום ביומו שכן הוא מוכיח את עצמו כבר יותר מ- 25 שנה. אנחנו מאמינים שכל לקוח שיקבל ליווי והכוונה נכונים יצמח והתוצאה היא שאנחנו גדלים ביחד עם הלקוחות שלנו.

 

בענייני ראיית חשבון הגודל כן קובע

גודלו של המשרד מאפשר לנו לעמוד בחזית המקצוע ולתת לך את השירות הטוב ביותר. במסגרת זו, לכל לקוח יש קשר אישי ישיר עם אחד מהשותפים אשר מכיר אותו ודואג לטפל בענייניו בצורה מקצועית ואיכותית ביותר. מספר השותפים ותחומי התמחותם מאפשר לנו לעמוד במטלה זו.
לגודלו של משרד רואי חשבון – משרדנו מדורג 35 ברשימת משרדי ראיית חשבון בישראל, ומס’ 3 באיזור הצפון (נכון ל 2018),  על פי סקר דן אנד ברדסטריט –  יש עוד יתרונות בעבורך כמו למשל קישור בין לקוחותינו שעוסקים בתחומים משלימים, או היחס החיובי והטיפול הענייני שנציגי המשרד זוכים לו ברשויות המס בעת ייצוג לקוח.
בהקשר זה חשוב לציין את “מחלקת הקשר עם רשויות המס” שהקמנו במיוחד כדי לבצע באופן מקצועי ומיומן את הקשר השוטף בכל העניינים הדורשים טיפול. מחלקה זו מנוהלת ע”י אנשי מקצוע מעולים שבעברם היו בעלי משרות בכירות ברשויות המס.

 

אצלנו אין הפתעות, (למעט… הפתעות טובות כמובן)

משרד רואי חשבון רציני הוא משרד שדואג לכך שלא יהיו לך הפתעות כמו דרישות תשלום בלתי צפויות מרשויות המס, איחורים בדיווח, תשלומי קנסות, או תשלומים שלא היה צורך כלל לשלמם. לשם כך, אנחנו מקפידים להיות כל הזמן עם היד על הדופק, מעודכנים בכל מה שקורה אצלך ובמקביל בכל חידושי תקנות המס המתחדשות מעת לעת. הכול נעשה כדי לייעץ ללקוחות בזמן אמת ולכוון אותם בצורה אופטימאלית.
וכאן, יתרון הגודל שוב משחק תפקיד מרכזי. בניגוד למשרדי רואי חשבון קטנים או משרדי ראיית חשבון של איש אחד, משרד רואי חשבון בסדר גודל כמו שלנו (60 עובדים, 15 רואי חשבון בכירים) יכול לכנס את השותפים לשם התייעצויות פנימיות בכל עניין בו אנחנו נדרשים לתת מענה או פתרון יצירתי – עם כוח מקצועי כזה, נמצא פתרון לכל בעיה של כל לקוח. ומה עם ההפתעות הטובות?
כסף שלך עדיף שישאר אצלך, לא?

 

דגש מיוחד אנחנו מעניקים לנושא תכנון מס.

תכנון מס כמוהו כתכנית אדריכלית לבניין. ביצוע שירותי ראיית חשבון בצורה אמינה, מדויקת, תוך ניווט וניהול פעולות חשבונאיות וכספיות הנשענות על תכנון מס נכון וחכם מביאים להקטנת תשלומי המיסים ולחיסכון כספי ניכר. והחלק היפה בעניין הוא שהכול נעשה באופן חוקי ומקובל על רשויות המס.

 

שירותי ראיית חשבון מקיפים

ובמילים אחרות – כל מה שדרוש לך מתנהל בכתובת אחת בצורה מסודרת, מקצועית ואחראית:
דוחות שוטפים, דוחות שנתיים,דיוני שומות,ייצוג מול רשויות המס, הצהרת הון, תכנון מס,הפקת תלושי שכר ואפילו שירותים משלימים כמו ייעוץ פיננסי, ליווי עסקי וגיוס מימון לעסק. וזה היה רק על קצה המזלג.

רוצה לדעת מה הצעדים הדרושים להחלפת משרד רואי חשבון? נא ללחוץ כאן

רק משרד רואי חשבון בסדר גודל כמו שלנו יכול לעמוד במטלות המורכבות
הללו על מנת להבטיח לך שקט נפשי וגב מקצועי עליו תמיד ניתן לסמוך.

לפגישת היכרות אישית
במהלכה נשמח לבחון יחד את התאמת משרדנו
לצרכים המיוחדים שלך ואיתור הזדמנויות ליצירת
קשרים עסקיים עם לקוחותינו כדאי לך למלא את הטופס
ליצירת קשר , נא למלא את הפרטים כאן למעלה או בעמוד צור קשר 

רו''ח יורם שיפר מסביר על תכנון מס

סניפים
חיפה
יוחנן הסנדלר 20, חיפה
תל אביב
רח' חומה ומגדל 16 בית יואל קומה 1
טבריה
רח' יוחנן בן זכאי 41 טבריה