הנהלת חשבונות באינטרנט

בנוסף לשירותי משרד רואי חשבון הרגילים כגון הנהלת חשבונות, יעוץ מס, ראיית חשבון ועריכת מאזנים,הערכות שווי ועוד…. אנו מעניקים גם שירותי הנהלת חשבונות באינטרנט לעוסקים מורשים מכל רחבי הארץ.
הנהלת חשבונות באינטרנט הינו מושג שצובר תאוצה רבה בשנים האחרונות – שירותי "ענן".
לשירות כזה יש יתרונות רבים. השירות ניתן במספר מסלולים – עוסקים פטורים , עוסקים מורשים וחברות בע"מ.

 

אופי השירות

מסמכי הנהלת החשבונות מוזנים על ידי הלקוח באופן שוטף, בעלויות נמוכות ביותר, אל תוכנת הנהלת החשבונות הנמצאת על גבי שרתים מאובטחים באינטרנט. העסק מפיק חשבוניות, קבלות,
הפקדות ומסמכים שונים מכל מקום ובכל זמן בחיבור לאינטרנט ואין צורך ברכישת תוכנות הנהלת חשבונות לצורך כך.

 

במסלול חברות , כאשר הנהלת החשבונות הינה "כפולה" הלקוח מלווה במנהל חשבונות אשר נמצא לצידו ומלווה אותו לאורך כל הדרך בהכוונה , הדרכה ועזרה באופן שוטף. הכוונת הלקוח נעשית "צעד צעד" כך שתוך תקופה קצרה מאד , גם ללא ידע מוקדם , רוכש הלקוח את המיומנות הנדרשת לביצוע כל פעולות הנהלת החשבונות , וחוסך באמצעות שירות זה אלפי שקלים. באמצעות המערכת ניתן להפיק באופן מיידי את כל הדוחות ולצפות בכל נתוני הנהלת החשבונות אונליין. הנתונים מוגנים ומאובטחים על גבי שרתים רבי עוצמה בפרוטוקולים בינלאומיים מהמתקדמים בסוגם, רק המורשים יכולים לראותם או לעשות בהם שימוש.

יתרונות הנהלת חשבונות באינטרנט

  • חיסכון רב בעלויות ניהול החשבונות.
  • זמינות נתונים תמידית "בכל זמן ומכל מקום".
  • אין צורך לרכוש תוכנת הנהלת חשבונות.
  • עדכוני תוכנה מתבצעים ללא התערבות המשתמש.
  • הפקת חשבוניות, קבלות וכו' עם עדכון מיידי.
  • מעקב לקוחות שוטף ONLINE.
  • אפשרות לבצע פעולות באמצעות טלפון סלולארי.
  • קיום אינטראקציה שוטפת בין הלקוח והמשרד כאשר הנתונים מוצגים "אונליין"
  • הלקוח נמצא עם "יד על הדופק" וחי את נתוני העסק שלו.

התוכנה

השירות ניתן ללקוחות בכל רחבי הארץ באמצעות תוכנת הנהלת החשבונות ucan2 שהינה פרי פיתוח עצמי. התוכנה קלה ופשוטה לתפעול והושקע בה ניסיון רב שנים של מנהלי המשרד. התוכנה מותאמת להפעלה בידי בעלי עסקים שאינם מיומנים בביצוע פעולות הנהלת חשבונות והיא תוכננה במיוחד לצורך זה. ניתן לראות פרטים נוספים אודות שירותי הנהלת החשבונות באינטרנט באתר www.ucan2.co.il.
שירות משלים לשירותי הנהלת החשבונות באינטרנט הינו מערכת להפקת חשבוניות באינטרנט.

 

מערכת www.invoice4u.co.il גם היא פרי פיתוח משרדנו והינה המערכת המובילה בישראל אשר משרתת אלפי לקוחות. מערכת החשבוניות invoce4u מסתנכרנת עם מערכת הנהלת החשבונות ucan2 ומשלימה אותה. לדוגמא: הפקת חשבונית מקבלת ביטוי באופן אוטומטי במערכת הנהלת החשבונות ברישום ההכנסות , הפקת קבלה מקבלת ביטוי ברישום התקבול בכרטיס הלקוח והפקת הפקדה מייד נרשמת בכרטיס הבנק בהנהלת החשבונות.

 

כך יוצא שביצוע פשוט של הפקת מסמכים יוצר את הרישומים הנדרשים במערכת הנהלת החשבונות ונוצר חיסכון עצום בזמן. לכל מערכת שירות לקוחות נפרד. השירות זמין במגוון ערוצים – טלפון , פורום , צ'ט אונליין או בפגישה אישית.