הנהלת חשבונות באינטרנט

המאמר מאת: רו”ח יורם שיפר

בנוסף לשירותי משרד רואי חשבון הרגילים כגון הנהלת חשבונות, יעוץ מס, ראיית חשבון ועריכת מאזנים,הערכות שווי ועוד…. אנו מעניקים גם שירותי הנהלת חשבונות באינטרנט לעוסקים מורשים מכל רחבי הארץ.
הנהלת חשבונות באינטרנט הינו מושג שצובר תאוצה רבה בשנים האחרונות – שירותי “ענן”.
לשירות כזה יש יתרונות רבים. השירות ניתן במספר מסלולים – עוסקים פטורים , עוסקים מורשים וחברות בע”מ.

 

הנהלת חשבונות באינטרנט לעוסק פטור

עוסק פטור הוא עצמאי המגיע למחזור הכנסות שנתי נמוך יחסית, עד לתקרה של 100,491 ₪ (נכון לשנת 2020). הנהלת חשבונות באינטרנט לעוסק פטור מהווה את הפתרון המשתלם ביותר ומבטיחה חיסכון ניכר בהוצאות העסק. המעבר להנהלת חשבונות באינטרנט מייתר את הצורך במילוי פנקסי חשבוניות וקבלות באופן ידני, ובנוסף אין צורך ללכת לדואר ולרכוש בולים ומעטפות כדי לשלוח את החשבוניות ללקוחות.

 

אופי השירות

מסמכי הנהלת החשבונות מוזנים על ידי הלקוח באופן שוטף, בעלויות נמוכות ביותר, אל תוכנת הנהלת החשבונות הנמצאת על גבי שרתים מאובטחים באינטרנט. העסק מפיק חשבוניות, קבלות,
הפקדות ומסמכים שונים מכל מקום ובכל זמן בחיבור לאינטרנט ואין צורך ברכישת תוכנות הנהלת חשבונות לצורך כך.

 

במסלול חברות , כאשר הנהלת החשבונות הינה “כפולה” הלקוח מלווה במנהל חשבונות אשר נמצא לצידו ומלווה אותו לאורך כל הדרך בהכוונה , הדרכה ועזרה באופן שוטף. הכוונת הלקוח נעשית “צעד צעד” כך שתוך תקופה קצרה מאד , גם ללא ידע מוקדם , רוכש הלקוח את המיומנות הנדרשת לביצוע כל פעולות הנהלת החשבונות , וחוסך באמצעות שירות זה אלפי שקלים. באמצעות המערכת ניתן להפיק באופן מיידי את כל הדוחות ולצפות בכל נתוני הנהלת החשבונות אונליין. הנתונים מוגנים ומאובטחים על גבי שרתים רבי עוצמה בפרוטוקולים בינלאומיים מהמתקדמים בסוגם, רק המורשים יכולים לראותם או לעשות בהם שימוש.

יתרונות הנהלת חשבונות באינטרנט

  • חיסכון רב בעלויות ניהול החשבונות.
  • זמינות נתונים תמידית "בכל זמן ומכל מקום".
  • אין צורך לרכוש תוכנת הנהלת חשבונות.
  • עדכוני תוכנה מתבצעים ללא התערבות המשתמש.
  • הפקת חשבוניות, קבלות וכו' עם עדכון מיידי.
  • מעקב לקוחות שוטף ONLINE.
  • אפשרות לבצע פעולות באמצעות טלפון סלולארי.
  • קיום אינטראקציה שוטפת בין הלקוח והמשרד כאשר הנתונים מוצגים "אונליין"
  • הלקוח נמצא עם "יד על הדופק" וחי את נתוני העסק שלו.

התוכנה

השירות ניתן ללקוחות בכל רחבי הארץ באמצעות תוכנת הנהלת החשבונות ucan2 שהינה פרי פיתוח עצמי. התוכנה קלה ופשוטה לתפעול והושקע בה ניסיון רב שנים של מנהלי המשרד. התוכנה מותאמת להפעלה בידי בעלי עסקים שאינם מיומנים בביצוע פעולות הנהלת חשבונות והיא תוכננה במיוחד לצורך זה. ניתן לראות פרטים נוספים אודות שירותי הנהלת החשבונות באינטרנט באתר www.ucan2.co.il.
שירות משלים לשירותי הנהלת החשבונות באינטרנט הינו מערכת להפקת חשבוניות באינטרנט.

 

מערכת www.invoice4u.co.il גם היא פרי פיתוח משרדנו והינה המערכת המובילה בישראל אשר משרתת אלפי לקוחות. מערכת החשבוניות invoce4u מסתנכרנת עם מערכת הנהלת החשבונות ucan2 ומשלימה אותה. לדוגמא: הפקת חשבונית מקבלת ביטוי באופן אוטומטי במערכת הנהלת החשבונות ברישום ההכנסות , הפקת קבלה מקבלת ביטוי ברישום התקבול בכרטיס הלקוח והפקת הפקדה מייד נרשמת בכרטיס הבנק בהנהלת החשבונות.

 

כך יוצא שביצוע פשוט של הפקת מסמכים יוצר את הרישומים הנדרשים במערכת הנהלת החשבונות ונוצר חיסכון עצום בזמן. לכל מערכת שירות לקוחות נפרד. השירות זמין במגוון ערוצים – טלפון , פורום , צ’ט אונליין או בפגישה אישית.

 

מה מיוחד בתוכנת UCAN2 להנהלת חשבונות באינטרנט

UCAN2 היא התוכנה הראשונה והוותיקה מסוגה בישראל להנהלת חשבונות באינטרנט, המערכת פותחה על ידי המומחים של משרד רואי חשבון זיו, שיפר ושות’. התוכנה ידידותית למשתמש, אין צורך בידע מוקדם ביישומי מחשב ובהנהלת חשבונות וניתן להקים מספר עסקים במערכת ולבצע הנהלת חשבונות בנפרד לכל חברה.
תוכנת 2UCAN רשומה כחוק במס הכנסה, התוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט כוללת כלי ניהול מתקדמים וניתן באמצעותה להפיק מסמכים חשבונאיים כמו חשבוניות מס, קבלות, חשבוניות עסקה ודוחות שונים. המשתמשים בתוכנה זוכים לליווי צמוד ולייעוץ של אנשי מקצוע מנוסים, המערכת מתאימה גם לעסקים קטנים ומבטיחה שיפור בעבודה, שמירה על סדר וארגון, התנהלות תקינה מול רשויות המס בישראל, חיסכון בעלויות ובמשאבים ויתרונות רבים נוספים.

 

חשיבות המעקב אחר נתונים בזמן אמת

הצלחת העסק תלויה בגורמים רבים, אחד הגורמים החשובים ביותר הוא מעקב אחר התנועות הפיננסיות והעסקאות בעסק. בעל העסק חייב תמיד להיות עם האצבע על הדופק כדי לקבל החלטות פיננסיות ועסקיות, לזהות גורמי סיכון בזמן, לבחון האם העסק רווחי ולשמור על תזרים מזומנים חיובי.
בעזרת תוכנה להנהלת חשבונות כל הנתונים שמורים במערכת ובכל רגע נתון ניתן לבדוק את המצב הפיננסי בעסק, לקבל החלטות על סמך נתוני אמת, להכין תקציב לשנת המס הבאה, לבצע בקרה תקציבית כדי לבחון הישגים וביצועים ועוד.

 

המאמר מאת רו"ח יורם שיפר

שותף מנהל במשרד רואי החשבון "זיו שיפר ושות – רואי חשבון". רו"ח יורם שיפר הינו יזם אינטרנט בלתי נלאה, מפתח המערכת UCAN2 , invoice4u ועוד כמה וכמה מערכות שנועדו לעזור לבעלי עסקים לעוף אל עבר הזריחה. הוא גם מנגן על חצוצרה, מופיע עם תזמורת כלי הנשיפה כלים שלובים, נשוי, אב ל 3 ילדים ובסך הכול ממש שמח בחלקו.

סניפים
חיפה
יוחנן הסנדלר 20, חיפה
תל אביב
רח' חומה ומגדל 16 בית יואל קומה 1
טבריה
רח' יוחנן בן זכאי 41 טבריה