תכנון מס ומיסוי

מהו תכנון מס ואיך זה נעשה בפועל?

חלק חשוב משירותי משרד רואי חשבון זיו, שיפר ושות' הוא תכנון מס וחבויות מס של הלקוח, תוך ניצול כל ההטבות המגיעות לכל אחד מהלקוחות על פי מצבו האישי והעסקי. בתי המשפט בישראל פסקו לא אחת כל זכותו של כל אדם לשלם את המס המינימלי על פי חוקי המס.

 

תכנון מס עבור כל לקוח הנו אחד הנושאים החשובים ביותר העומדים לנגד ענינו ואנו רואים בתשלום מס מינמאלי על ידי כל אחד מהלקוחות – ערך חשוב ועליון.

 

ידוע לכל אחד כי לפעולה המתבצעת בדרך א' תוצאות מס א', ואילו לפעולה המתבצעת בדרך ב' תוצאות מס ב'. תפקידנו הוא להתוות את פעולות ועסקאות הלקוחות בצורה שתניב את תוצאות המס המינימליות.

 

תכנון מס הנה פעולה מתמשכת ואינסופית, הואיל וחוקי המס משתנים חדשות לבקרים, מעמד הלקוחות משתנה, קיימת דינמיות בעסקים כך שהשלכות כל פעולה הנעשית בעסק יכולה להשפיע על חבויות ותוצאות המס וכפועל יוצא על תכנון מס של אותו לקוח.

 

משרד רואה חשבון זיו, שיפר ושות' ער לכל השינויים בחוקי המס ומתאים באופן שוטף את החוקים, כמו גם את תכנון מס, לכל אחד מהלקוחות הן באופן שוטף והן בעת עריכת הדוחות השנתיים אשר

 

עוברים עיון וחשיבה מעמיקה בטרם הגשתם. במשרדנו מחלקת קשר עם רשויות המס אשר מבצעת את כל הפעולות עבור הלקוחות ועוקבת אחר תוצאות הפעולות הן באמצעות חיבור אונליין למחשבי הרשות והן באופן בלתי אמצעי ע"י ביקורים שוטפים במשרדי הרשות. הדיונים לגבי תכנון מס נעשים אך ורק בידי מומחים ובעלי ניסיון רב אשר מביאים תמיד את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוחות. ריבוי השותפים תורם רבות לכל הקשור בתכנון מס יעיל הואיל וקיים פורום שותפים מתמיד בו מתבצע סיעור מוחות כמו גם התייעצויות פנימיות בכל עניין המצריך תכנון מס כזה או אחר.

 

מעבר לכך , משרדנו מקיים שיתוף פעולה מתמיד עם משרדי עורכי דין מהשורה הראשונה אשר תורם רבות למתן פתרונות יצירתיים של תכנון מס לכל עניין.

 

תכנון מס שוטף – משרדנו עוקב באופן שוטף אחר תשלומי המקדמות של הלקוחות ומבצע בדיקות במהלך השנה כדי להתאים את גובה המקדמות השוטפות לחבות המס השנתית המשוערת , כך גם לגבי ביטוח לאומי.

ללקוחות המשרד אין "הפתעות" בסוף השנה, הנה סרטון בנושא……